Küttesüsteemide videouuringud
  • Ekspertiisi käigus hindame küttesüsteemi seisukorda, ohutuskujade ja kaitseekraanide vastavust kehtivatele tuleohutuse ja ehitusnormidele.
  • Selgitame välja olemasoleva korstna seisukorra visuaalse hinnanguga (korstna ja korstnapitsi seisukord, looduslikud faktorid) ning tõmbe mõõtmine. Kahtluste tekkimisel vaatleme ka monitooringukaameraga, et anda asjakohane eksperthinnang olemasolevale korstnale, suitsuteekondadele või küttesüsteemidele. Kogu ekspertiisi salvestame mälukaardile ja selle faili saab soovikorral ka tööde tellija. Videomonitooringu vajaduse tingib tihti korstnate, suitsuteekondade ja küttesüsteemide halb seisukord, peamisteks puudusteks on pigitumine, lõõride ummistused, korstnates vuukide lagunemine ja mitmelõõriliste korstnate puhul lõõridevahelise seina lagunemine, mis on tuleohtlikud ja tõmbe takistajad.
  • Monitooringukaamera lokaatoriga on võimalus avastada peidetud lõõre, siseehituse defekte ja määrata paigaldamata puhastusluukide asukohti, et puudused kõrvaldada.
  • Pakume lisaks ka ehituskonstruktsioonide videouuringuid.

Võta ühendust

+372 5177873

+372 5261681

Oma soovidest saate meile teada anda päringuvormi kaudu.

Liitu uudiskirjaga

Toetajad

 

Piiriveere Liider toetas 2018 traktori haagise soetamist